Ośrodek Wczasowo- Rehabilitacyjny „Posejdon” w Krynicy Morskiej

ośrodek Posejdon

Negatywny wpływ współczesnego trybu życia oraz szkodliwych substancji, które wytwarzane są przez fabryki i spaliny samochodowe, prowadzi często do dolegliwości zdrowotnych. W poprawie kondycji organizmu mogą pomóc turnusy w ośrodkach rehabilitacyjno-wczasowych.

Ośrodek Wczasowo- Rehabilitacyjny „Posejdon” w Krynicy Morskiej jest jednym z miejsc, umożliwiających różne kuracje zdrowotne. W pełni przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, upośledzonych umysłowo, chorych psychicznie, cierpiących na epilepsję oraz cukrzyce. W ośrodku prowadzone są terapie związane z chorobami układu krążenia i układu oddechowego oraz schorzeniami neurologicznymi, reumatologicznymi oraz laryngologicznymi.

Wśród ofert ośrodka znaleźć można naświetlania, jontoforezę, kąpiel perełkowa, masaże, inhalacje, kinezyterapię oraz ćwiczenia gimnastyczne. Rehabilitacja prowadzona jest w 14-dniowych turnusach, zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Koszt kuracji uzależniony jest od terminu i standardu pokoju.

Skomentuj